Hĺbkové čistenie pleti
Najskôr pleť zbavíme všetkých povrchových nečistôt a make-upu a následne pomocou enzýmového pílingu odstránime odumreté a zrohovatelé bunky. Enzýmový píling je výbornou alternatívou AHA pílingu pre osoby, ktoré klasický AHA píling nemôžu podstúpiť. Pleť následne zmäkčíme špeciálnou zmäkčujúcou maskou a pripravíme na čistenie. Po samotnom vyčistení sa na pleť aplikuje sťahujúca maska, ktorá póry opäť uzatvorí a stiahne začervenanie pleti. Na takto vyčistenú pleť môžeme naniesť sérum a masku podľa typu pleti a nakoniec ošetríme denným krémom.

Približná dĺžka procedúry: 60 minút

Relaxačné ošetrenie pleti
Spojte príjemné s užitočným a doprajte si relaxačnú masáž tváre. Toto ošetrnie odstraňuje odumreté bunky, podporuje prekrvenie pleti a tým pleť oživuje a bojuje proti procesu tvorby vrások. Na úvod procedúry pleť povrchovo vyčistíme a po masáži ošetríme denným krémom podľa typu pleti. Odporúčame kombinovať s niektorou z masiek a sér z našej ponuky.
Toto ošetrenie nie je vhodné na príliš mastnú a aknóznu pleť.

Približná dĺžka procedúry: 50 minút

Kompletné ošetrenie pleti
Kompletné ošetrenie je kombináciou hĺbkového čistenia pleti a relaxačného ošetrenia. Ku kompletnému ošetreniu pleti dostáva klient zadarmo úpravu obočia a depiláciu hornej pery.

Približná dĺžka procedúry: 90 minút

Ošetrenie pleti galvanickou žehličkou 

Ošetrenie pomocou galvanickej žehličky alebo hĺbkovým čistením pre krásnu pokožku.

Približná dĺžka procedúry: 50 minút

Ošetrenie pleti laserom

Jedným z najpopulárnejších ošetrení é, je v dnešnej dobe ošetrenie biostimulačným laserom. Za najvhodnejšiu metódu je považovaná kombinácia laserového lúča o vlnovej dĺžke medzi 630-670 nm a špeciálneho laserového akné gélu, ktorý je právom považovaný za veľmi dobrý doplnok k ošetreniu proti akné.

Približná dĺžka procedúry: 50 minút