Pre všetkých tých, ktorí milujú pohyb a preferujú zdravý životný štýl, v zime aj v lete, máme bohatú ponuku športových aktivít. U nás si naozaj každý a v každom veku nájde šport, pri ktorom si rozhýbe nielen svaly, ale medzi priateľmi poteší aj svoju dušu. U nás si každý príde na svoje! Chcete cvičiť správne, ale individuálne cvičenia sa Vám zdajú byť drahé? Príďte si k nám zacvičiť skupinovo. Zarezervujte si termín   a navšívte nás a užijete  si zábavu , získate energiu pomocou zaujímavých dynamických cvičení, ktoré vás zaručene budú baviť!

Môžete si vybrať z 3 druhov:

BODY-FORM – aeróbne posilňovacie cvičenie celého tela, kde sa strieda interval posilňovania s intervalom jednoduchej kombinácie aeróbneho cvičenia. Podstatou je formovanie postavy, posilňovanie svalstva celého tela a zlepšenie fyzickej kondície, pričom dochádza k vyššiemu spaľovaniu tukov. Pri tomto cvičení využívame pomôcky: bosu, step, TRX, jednoručky, expandery a overbally.

KRUHOVÝ TRÉNING – je najlepšia cesta na zlepšenie ohybnosti, sily a vytrvalosti. Kruhový tréningu využíva súbor 5 až 10 cvikov, ktoré sú odcvičené jeden cvik po druhom. Cvičí sa v jednom kruhu za sebou a každý cvik má určený počet opakovaní v stanovenom čase. Pri tomto cvičení využívame pomôcky: bosu, step, TRX, jednoručky, expandery, overbally a fitlopty.

PILATES – je cvičenie zamerané na rovnomerné vytvarovanie postavy, udržanie telesnej kondície, zlepšenie pohybového aparátu, ako aj zdokonalenie správneho postoja i pohybovej koordinácie. Súčast’ou cvičenia je aj zaradenie strečingových cvičení.